II RP. 10 złotych 1932 głowa kobiety (ze znakiem)

70 PLN
Cena końcowa: 100 PLN
Przebicie: + 43 %

Połysk, delikatna patyna.

Parchimowicz 120a

Stan zachowania: 2+ (EF+)
Waga: 21,98 g Ag