II RP. 10 złotych 1932 głowa kobiety (ze znakiem) NGC AU58

100 PLN
Cena końcowa: 150 PLN
Przebicie: + 50 %

Niemal menniczy egzemplarz. Złotawa patyna, połysk. Kilka mikrorysek.

Parchimowicz 120a

Stan zachowania: NGC AU58