Niemcy, III Rzesza. Plakieta Luftwaffe + Podziękowanie DRK

Cena wywoławcza:
500 PLN
500 PLN

Plakieta Dowództwa Luftwaffe Okręgu Belgia i Północna Francja (Plakette des Luftgaukommandos Belgien-Nordfrankreich) + Podziękowanie DRK

Plakieta Za Wierną Służbę w Obszarze Dowództwa Luftwaffe na Belgię i Północną Francję (Fur Treue Dienstleistung im Bereich des Luftgaukommandos Belgien Nordfrankreich). Plakieta przykręcona dwoma śrubami do masywnej drewnianej deski, z mocowaniem do powieszenia. Wymiary: plakiety 125 x 165 mm, całości 170 x 210 mm.

Podziękowanie Deutsche Reutes Kreuz (DRK) – w podziękowaniu datowanym 1942 r. a nadanym w Poznaniu, ujęto m. in., że ojczyzna dziękuje w dumie i miłości swoim żołnierzom, którzy walczą. To pismo jest zadedykowane jako podziękowanie i pamięć za walkę.

Dobry stan zachowania.

Stan zachowania: