Rosja. Odznaka pułkowa Lejb-gwardii, Warszawa

500 PLN
Cena końcowa: 700 PLN
Przebicie: + 40 %

Brąz złocony, mocowanie na słupku, nakrętka, kompletne emalie. Rzadka odznaka.
Dobry stan zachowania.
Wymiary: 44 x 44 mm

Stan zachowania: