Rosja. Odznaka 8 Pułk Strzelców, SREBRO

Cena wywoławcza:
3 000 PLN
3 200 PLN
+ 7 %

Miejsce stacjonowania - Piotrków Trybunalski.
Pięknie zachowana odznaka oficerska. Kompletna odznaka, podkładka, nakrętka. Rosyjskie cechy srebra „84”.
Wymiary: 50 x 37 mm

Stan zachowania:
Waga: 38,2 g Ag