Rosja. Odznaka lekarza wojskowego, brąz

1 000 PLN
Cena końcowa: 1 000 PLN

Znak srebrzony, złocony. Kompletna podkładka i nakrętka.
Duża, efektowna odznaka w bardzo dobrym stanie zachowania.
Wymiary: 54 x 45 mm

Stan zachowania:
Waga: brąz