Rosja XIX/XX w. Odznaka absolwentów Państwowego Instytutu Inżynierów, St. Petersburg, SREBRO

Cena wywoławcza:
2 000 PLN
2 000 PLN

Wyśmienicie zachowana odznaka wykonana z masywnego srebra, bardzo dekoracyjna, wieloelementowa. Mocowanie na agrafce. Rosyjskie cechy srebra „84”. Rzadka.
Wymiary: 56 x 44 mm

Stan zachowania:
Waga: 36,09 g Ag