Rosja. Odznaka lekarza wojskowego, SREBRO

2 000 PLN
Cena końcowa: 2 000 PLN

Rosyjskie cechy srebra „84” i wytwórcy B.P na wszystkich elementach odznaki.
Bardzo dobry stan zachowania. Efektowne odznaczenie bardzo rzadko pojawiające się w handlu.
Wymiary: 58 x 47 mm

Stan zachowania:
Waga: 31,80 g Ag