Rosja. Order św. Anny III klasa, złoto

3 500 PLN
Cena końcowa: 3 500 PLN

Niewyraźna punca 56 na uchu krzyża. Idealnie zachowana wstążka. W zestawie oryginalne pudełko i wstążka do miniaturki.

Wymiary: 37,6 x 33,2 mm

Stan zachowania:
Waga: 7,87 g Au