II RP. Blacha policyjna

500 PLN
Cena końcowa: 500 PLN

Aw.: Godło państwowe
Rw.: POLICJA PAŃSTWOWA - SŁUŻBA ŚLEDCZA i nr 3070

Biały metal. Nawiercony otwór. Bardzo dobry stan zachowania. Patyna.

Stan zachowania: 2- (EF-)
Średnica: 50 mm