II RP. Odznaka Naczelne Dowództwo Wojska Polskiego

200 PLN
Cena końcowa: 200 PLN

Odznaka Naczelne Dowództwo Wojska Polskiego zatwierdzona Dz. Rozk. MS. Wojsk. nr 49, poz. 872 z 13 grudnia 1921 roku. Nakrętka przewiercona, niesygnowana.

Stan zachowania dobry.

Wymiary 35 x 35 mm.

Stan zachowania: