II RP. Szkoła Podchorążych Artylerii - odznaka instruktora.

700 PLN
Cena końcowa: 950 PLN
Przebicie: + 36 %

Biały metal, emalie. Odznaka numerowana 3381, sygnatura A. Nagalski - Warszawa. Nakrętka Nagalski – Warszawa, oryginalna nakrętka,  gwint niezniszczony. Cecha srebra „2”.

Odznaka w bardzo dobrym stanie zachowania. Rzadka.

Wesołowski 439

Wymiary 40 x 40.

Stan zachowania: