Polska XIX w./Rosja. Mikołaj I. 25 kopiejek = 50 groszy 1846 MW, Warszawa

250 PLN
Cena końcowa: 430 PLN
Przebicie: + 72 %

Rw.: W wieńcu z liści laurowych i dębowych nominał i data 1846

Delikatny połysk w tle, zielonkawa patyna. Rzadki nominał.

Berezowski 882; Plage 385; Bitkin 1252

Stan zachowania: 3+ (VF+)
Waga: 5,15 g Ag