Polska XlX w./Rosja. 30 kopiejek = 2 złote 1839 MW, Warszawa

120 PLN
Cena końcowa: 220 PLN
Przebicie: + 83 %

Rw.: Nominał i data 1839

Kolorowa patyna. MW - Mennica Warszawska. Odmiana bez wystającego pióra w ogonie orła.

Bitkin 1158, Plage 378

Stan zachowania: 3 (VF)
Waga: 5,91 g Ag