Wolne Miasto Kraków. 1 złoty 1835, Kraków

700 PLN
Cena końcowa: 775 PLN
Przebicie: + 11 %

Aw.: Herb Krakowa u góry napis: WOLNE MIASTO KRAKOW
Rw.: W wieńcu: 1 / ZŁOTY / 1835

Dużo świeżości i połysku menniczego. Stara patyna podkreślająca detale. Rzadsza moneta w takim stanie zachowania.

Bitkin 1; Kopicki 7859 (R2); Plage 294

Stan zachowania: 2+ (EF+)
Waga: 3,11 g Ag