Polska XIX w./Rosja. 30 kopiejek = 2 złote 1835 MW, Warszawa

120 PLN
Cena końcowa: 190 PLN
Przebicie: + 58 %

Rw.: Nominał i data 1835

Patyna, rzadszy rocznik.

Kopicki 9416; Bitkin 1152; Parchimowicz 1037.b; Berezowski 2,5

Stan zachowania: 3+ (VF+)
Waga: 6,12 g Ag