Wolne Miasto Kraków. 1 złoty 1835, Kraków

600 PLN
Cena końcowa: 600 PLN

Aw.: Herb Krakowa u góry napis: WOLNE MIASTO KRAKOW
Rw.: W wieńcu: 1 / ZŁOTY / 1835

Kolorowa patyna, delikatny połysk, bardzo dobry detal. Moneta o wspaniałej prezencji.

Plage 294; Bitkin 1

Stan zachowania: 2 (EF)
Waga: 3,09 g Ag