Polska XlX w./Rosja. Mikołaj I. 3/4 rubla = 5 złotych 1841 MW, Warszawa

600 PLN
Cena końcowa: 1 350 PLN
Przebicie: + 125 %

Aw.: Dwugłowy orzeł rosyjski pod carską koroną z małą tarczą z orłem polskim na skrzydle. U dołu litery M-W
Rw.: W wieńcu z liści laurowych i dębowych nominał i data 1841

Bardzo dobry detal, zachowany połysk menniczy, pojedyncze ryski. Piękna, stara patyna. Rzadka moneta w takim stanie zachowania.

Kopicki 9438 (R); Plage 369; Bitkin 1150

Stan zachowania: 2+ (EF+)
Waga: 15,92 g Ag