Mikołaj I. Polska XIX w./Rosja. 3/4 Rubla = 5 złotych 1840 MW, Warszawa

200 PLN
Cena końcowa: 340 PLN
Przebicie: + 70 %

Rw.: W wieńcu z liści laurowych i dębowych napis: 3/4 RUBLA. 5 ZŁOT. 1840

Dobre detale, ryski w tle na awersie i rewersie. Rzadszy rocznik.

Bitkin 1146; Plage 365

Stan zachowania: 3/3+ (VF/VF+)
Waga: 15.36 g Ag