Polska XIX w./Rosja. Mikołaj I. 3/4 Rubla = 5 złotych 1839 MW, Warszawa

200 PLN
Cena końcowa: 360 PLN
Przebicie: + 80 %

Rw.: W wieńcu z liści laurowych i dębowych napis: 3/4 RUBLA. 5 ZŁOT. 1839

Przyzwoicie zachowane detale, drobne ryski.

Bitkin 1145; Plage 363

Stan zachowania: 3+/3 (VF+/VF)
Waga: 15,61 g Ag