Polska XIX w./Rosja. Mikołaj I. 3/4 Rubla = 5 złotych 1837 MW, Warszawa

400 PLN
Cena końcowa: 1 025 PLN
Przebicie: + 156 %

Rw.: W wieńcu z liści laurowych i dębowych napis: 3/4 RUBLA. 5 ZŁOT. 1837.

Wyraźne detale, połysk w tle, patyna. Bardzo ładna moneta.

Kopicki 9431; Plage 395; Bitkin 1143; Berezowski 915

Stan zachowania: 2- (EF-)
Waga: 15,39 g Ag