Polska XIX w./Rosja. Mikołaj I. 3/4 Rubla = 5 złotych 1836 MW, Warszawa

120 PLN
Cena końcowa: 220 PLN
Przebicie: + 83 %

Rw.: W wieńcu z liści laurowych i dębowych napis: 3/4 RUBLA. 5 ZŁOT. 1836

Odmiana z kropką po dacie.

Ryski. Resztki połysku.

Berezowski 911; Bitkin 1140; Plage 353

Stan zachowania: 3 (VF)
Waga: 15,68 g Ag