Polska XIX w./Rosja. 1 1/2 Rubla = 10 złotych 1836 MW, Warszawa

300 PLN
Cena końcowa: 490 PLN
Przebicie: + 63 %

Aw.: Dwugłowy orzeł rosyjski pod carską koroną z małą tarczą z orłem polskim na skrzydle. U dołu litery M-W.
Rw.: W wieńcu z liści laurowych i dębowych nominał i data 1836

Przyzwoicie zachowane detale, rysy, resztki połysku.

Plage 326; Bitkin 1132

Stan zachowania: 3 (VF)
Waga: 32,01 g Ag