Polska XIX w. 1 1/2 Rubla = 10 złotych 1836 MW, Warszawa

450 PLN
Cena końcowa: 585 PLN
Przebicie: + 30 %

Aw.: Dwugłowy orzeł rosyjski pod carską koroną z małą tarczą z orłem polskim na skrzydle. U dołu litery M-W.
Rw.: W wieńcu z liści laurowych i dębowych nominał i data 1836

Ładny egzemplarz. Stara, równomierna patyna na całej powierzchni, bardzo dobrze zachowany detal.

Plage 326; Bitkin 1132

Stan zachowania: 3+ (VF+)
Waga: 30,96 g Ag