Polska XlX w. / Rosja. 1 1/2 Rubla = 10 złotych 1833 НГ, Petersburg

500 PLN
Cena końcowa: 500 PLN

Aw.: Dwugłowy orzeł rosyjski pod carską koroną z małą tarczą z orłem polskim na skrzydle. U dołu litery Н-Г (Nikolai Grachev).
Rw.: W wieńcu z liści laurowych i dębowych napis: 1 1/2 RUBLA. 10 ZŁOT. 1833

Połysk w tle, kolorowa patyna podkreślająca detale. Dobra prezencja monety.

Plage 313; Davenport 284; Bitkin 1083; Berezowski 10 zł

Stan zachowania: 3+/2- (VF+/EF-)
Waga: 30,89 g Ag