Polska XlX w./Rosja. Mikołaj I. 3 ruble = 20 złotych 1834 ПД, Petersburg NGC XF45

3 000 PLN
Cena końcowa: 5 000 PLN
Przebicie: + 67 %

Aw.: Dwugłowy orzeł rosyjski pod carską koroną z małą tarczą z orłem polskim na skrzydle. U dołu inicjały П-Д (Paweł Daniłow).
Rw.: Napisy, nominał i data 1834

Resztki połysku w tle, drobne ryski. Rzadka moneta.

Kopicki 9461; Friedberg 111; Bitkin 1075(R); Parchimowicz 1046 b; Berezowski 35; Plage 29

Stan zachowania: NGC XF45