Księstwo Warszawskie. 1/3 talara (2 złote) 1811 IS, Warszawa

250 PLN
Cena końcowa: 370 PLN
Przebicie: + 48 %

Rw.: Ukoronowana dwupolowa tarcza z orłem polskim i herbem Saksonii, opasana gałązkami palmy, przy koronie data 18-11, u dołu inicjały I-S, poniżej nominał: 1/3 TALARA

Delikatny połysk w tle, kolorowa patyna na rewersie.

Plage 110; H-Czapski 3462; Kopicki 3696; Berezowski 3 zł

Delikatny połysk w tle, patyna.

Stan zachowania: 3/3+ (VF/VF+)
Waga: 8,48 g Ag