Księstwo Warszawskie. 10 groszy 1813 IB + 3 grosze (trojak) 1811 IS, Warszawa

80 PLN
Cena końcowa: 115 PLN
Przebicie: + 44 %

Zestaw 2 monet.

Patyna.

Stan zachowania: 3 (VF)
Waga: Cu/Ag