Księstwo Warszawskie. Trojak (3 grosze) 1812 IB, Warszawa

220 PLN
Cena końcowa: 500 PLN
Przebicie: + 127 %

Moneta trudna do zdobycia w stanie lepszym niż 3+ z powodu szybkiego wycierania się reliefu.

Brązowa patyna.

Iger KW.12.1.a; Plage 87

Stan zachowania: 2- (EF-)
Waga: 7,99 g Cu