Księstwo Warszawskie. Trojak (3 grosze) 1812 IB, Warszawa

Cena wywoławcza:
220 PLN
500 PLN
+ 127 %

Moneta trudna do zdobycia w stanie lepszym niż 3+ z powodu szybkiego wycierania się reliefu.

Brązowa patyna.

Iger KW.12.1.a; Plage 87

Stan zachowania: 2- (EF-)
Waga: 7,99 g Cu