Księstwo Warszawskie. Złotówka (1/6 Talara) 1814 IB, Warszawa

500 PLN
Cena końcowa: 1 000 PLN
Przebicie: + 100 %

Rw.: Ukoronowana dwupolowa tarcza z orłem polskim i herbem Saksonii, opasana gałązkami palmy, przy koronie data 18-12, u dołu inicjały I-B, poniżej nominał: 1/6 TALARA

Najrzadszy nominał monety z Księstwa Warszawskiego.

Patyna, delikatny połysk w tle, wyraźne detale.

Plage 107; H-Czapski 3484; Kopicki 3694 (R)

Stan zachowania: 3+ (VF+)
Waga: 5,01 g Ag