Księstwo Warszawskie. Złotówka (1/6 Talara) 1812 IB, Warszawa

600 PLN
Cena końcowa: 850 PLN
Przebicie: + 42 %

Rw.: Ukoronowana dwupolowa tarcza z orłem polskim i herbem Saksonii, opasana gałązkami palmy, przy koronie data 18-12, u dołu inicjały I-B, poniżej nominał: 1/6 TALARA

Najrzadszy nominał monety z Księstwa Warszawskiego i rzadki rocznik.

Zielonkawa patyna, delikatne przetarte najwyższe elementy reliefu. Justunek na rewersie.

Plage 105; H-Czapski 3473; Kopicki 3692 (R1)

Stan zachowania: 3/3+ (VF/VF+)
Waga: 5,09 g Ag