Księstwo Warszawskie. 1/3 talara (2 złote) 1812 IB, Warszawa

200 PLN
Cena końcowa: 230 PLN
Przebicie: + 15 %

Rw.: Ukoronowana dwupolowa tarcza z orłem polskim i herbem Saksonii, opasana gałązkami palmy, przy koronie data 18-12, u dołu inicjały I-B, poniżej nominał: 1/3 TALARA

Resztki połysku w tle, przetarcia najwyższych elementów reliefu.

Plage 111; H-Czapski 3471; Kopicki 3697; Berezowski 3 zł

Stan zachowania: 3/3+ (VF/VF+)
Waga: 8,37 g Ag