Księstwo Warszawskie. 1/3 talara (2 złote) 1812 IB, Warszawa

400 PLN
Cena końcowa: 1 150 PLN
Przebicie: + 188 %

Rw.: Ukoronowana dwupolowa tarcza z orłem polskim i herbem Saksonii, opasana gałązkami palmy, przy koronie data 18-12, u dołu inicjały I-B, poniżej nominał: 1/3 TALARA

Bardzo ładnie zachowana moneta. Wyraźne detale, delikatny połysk, złocista patyna. Minimalny justunek.

Kopicki 3697; Plage 111; H-Czapski 3471

Stan zachowania: 3+/2- (VF+/EF-)
Waga: 8,36 g Ag