Inflanty. Karol XI (1660-1687). 4 öre 1670 CRS, Reval

100 PLN
Cena końcowa: 220 PLN
Przebicie: + 120 %

Patyna. Rzadsza moneta.

Neumann 39

Stan zachowania: 3 (VF)
Waga: 3,32 g Ag