Inflanty. Karol XI (1660-1687). 4 öre 1670 CRS, Reval

Cena wywoławcza:
100 PLN
220 PLN
+ 120 %

Patyna. Rzadsza moneta.

Neumann 39

Stan zachowania: 3 (VF)
Waga: 3,32 g Ag