Kurlandia. Gotthard Kettler (1561-1587). Szeląg 1576, Mitawa

Cena wywoławcza:
70 PLN
100 PLN
+ 43 %

Ładny egzemplarz, patyna.

 Neumann 299

Stan zachowania: 3+ (VF+)
Waga: 0,97 g Ag