Inflanty. Zakon Kawalerów Mieczowych. 1/2 marki 1553, Ryga

Cena wywoławcza:
300 PLN
320 PLN
+ 7 %

Heinrich von Galen i Wilhelm von Brandenburg.

Zielonkawa patyna. Rzadsza moneta.

Neumann 264b

Stan zachowania: 3 (VF)
Waga: 5,57 g Ag