Kurlandia. Ernest Jan Biron (1763-1769). Trojak 1764 (3 grosze), Mitawa

250 PLN
Cena końcowa: 430 PLN
Przebicie: + 72 %

Odmiana z  literami ICS bez kropek.

 Delikatny połysk w tle, patyna. Bardzo rzadki typ trojaka. Moneta sporadycznie pojawiająca się w handlu.

Iger KuB.64.1.b (R3)

Stan zachowania: 3+ (VF+)
Waga: 1,44 g Ag