Kurlandia. Wilhelm Kettler (1587-1616) .Trojak (3 grosze) 1598, Mitawa

Cena wywoławcza:
700 PLN
1 050 PLN
+ 50 %

Bardzo ładny trojak Kurlandzki. Wyraźne detale, matowa patyna. Rzadka moneta.

Iger KuW.98.1.f (R2)

Stan zachowania: 2- (EF-)
Waga: 2,40 g Ag