Kurlandia. Fryderyk Kazimierz Kettler 1682-1698. Szóstak (6 groszy) 1694 Mitawa (R4)

350 PLN
Cena końcowa: 350 PLN

Odmiana z dwoma tarczami herbowymi.

Delikatny połysk w tle. Patyna. Rzadka i ceniona moneta.

Kurpiewski 4071 (R4)

Stan zachowania: 3+ (VF+)
Waga: 3,94 g Ag