Śląsk. Ferdynand III. 3 krajcary 1631 PH, Kłodzko NGC MS64

Cena wywoławcza:
180 PLN
360 PLN
+ 100 %

Wyśmienicie zachowana moneta. Piękny blask menniczy, kolorowa patyna.

E.M. 748; F.u.S. 2864

Stan zachowania: NGC MS64