Śląsk. Leopold I. (1658-1705). 3 krajcary 1702 FN, Wrocław

Cena wywoławcza:
30 PLN
90 PLN
+ 200 %

Delikatny połysk w tle, patyna.

E.M. 1052 (R); F.u.S. 634

Stan zachowania: 3+ (VF+)
Waga: 1,36 g Ag