Prusy Książęce. Albrecht Hohenzollern. Grosz 1538, Królewiec

40 PLN
Cena końcowa: 55 PLN
Przebicie: + 38 %

Ładny egzemplarz. Stara patyna.
Neumann 45

Stan zachowania: 3 (VF)
Waga: 2,04 g Ag