Prusy Książęce. Albrecht Hohenzollern. Trojak (3 grosze) 1544, Królewiec

700 PLN
Cena końcowa: 900 PLN
Przebicie: + 29 %

Głowa księcia z niskim kołnierzem.

Piękny blask menniczy, ostre detale, delikatna patyna. Najpiękniejszy trojak z rocznika 1544, z jakim mieliśmy do czynienia. Polecamy.

Iger Pr.44.1.a (R)

Stan zachowania: 1-/2+ (UNC-/EF+)
Waga: 2,65 g Ag