Śląsk. Fryderyk II. Trojak (3 grosze) 1544, Brzeg

250 PLN
Cena końcowa: 390 PLN
Przebicie: + 56 %

Moneta sporadycznie pojawiająca się w handlu.

Patyna. Nieco inna interpunkcja.

Iger LBW.44.1.a (R2) - podobny.

Stan zachowania: 3 (VF)
Waga: 2,38 g Ag