Zygmunt III Waza. Trojak (3 grosze) 1590, Olkusz

Cena wywoławcza:
140 PLN
310 PLN
+ 121 %

Odmiana ze znakiem menniczym kończącym legendę awersu.

Bardzo ładny egzemplarz z zachowanym delikatnym połyskiem menniczym. Patyna. Rzadszy typ monety.

Iger O.90.1.c (R1)

Stan zachowania: 3+/2- (VF+/EF-)
Waga: 2,37 g Ag