Prusy Książęce. Albrecht Hohenzollern. Trojak (3 grosze) 1543, Królewiec

260 PLN
Cena końcowa: 360 PLN
Przebicie: + 38 %

Popiersie Alberta z dłuższą brodą. Końcówka napisu PRVS na awersie.

Dużo świeżości i połysku. Patyna.

Iger Pr.43.1.a (R)

Stan zachowania: 3+/2- (VF+/EF-)
Waga: 2,62 g Ag