Stefan Batory. Trojak (3 grosze) 1586, Ryga

Cena wywoławcza:
90 PLN
190 PLN
+ 111 %

Odmiana napisowa jak R.86.2.a, ale interpunkcja wyłącznie w postaci rombów z końcówką P D L awersu.

Wiekowa patyna.

Iger nie notuje.

Stan zachowania: 3+ (VF+)
Waga: 2.41 g Ag