Stefan Batory. Trojak (3 grosze) 1586, Ryga

200 PLN
Cena końcowa: 430 PLN
Przebicie: + 115 %

Odmiana trojaka z małą głową króla. Na rewersie lilijki przy nominale.

Wspaniale zachowana moneta. Połysk, ostre detale, miejscowa patyna. Rzadsza w takim stanie zachowania.

Iger R.86.2.a (R)

Stan zachowania: 1- (UNC-)
Waga: 2.14 g Ag