Prusy Książęce. Albrecht Hohenzollern. Trojak (3 grosze) 1537, Królewiec

300 PLN
Cena końcowa: 440 PLN
Przebicie: + 47 %

Końcówka napisu PRVS na awersie.

Piękny egzemplarz, połysk menniczy. Ładna delikatna patyna. Rzadka moneta w takim stanie zachowania.

Iger Pr.37.1.a (R)

Stan zachowania: 2+ (EF+)
Waga: 2,56 g Ag