Prusy Książęce. Albrecht Hohenzollern. Trojak (3 grosze) 1535, Królewiec

200 PLN
Cena końcowa: 410 PLN
Przebicie: + 105 %

Połysk w tle, patyna. Rzadsza moneta.

Iger Pr.35.1.e (R1)

Stan zachowania: 3+/2- (VF+/EF-)
Waga: 2,26 g Ag